Grecja i posthellenistyczne, stater, koniec IV w. pne

Cena wylicytowana: 1 200 zł
Aukcja zakończyła się 19-07-2018 20:40:00
162269
Opis: Grecja i posthellenistyczne - Lukania - Metapont, stater, koniec IV w. pne, Aw: Głowa w koronie z kłosów w lewo, Rw: Kłos, z lewej METΛ
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 7.91 g, pięknie zachowane z połyskiem menniczym
Literatura: SNG Cop 1221 (podobne)

Cena końcowa: 1 200 zł
Cena wywoławcza: 1 100 zł
Cena szacunkowa: 1 800 zł
Ilość odsłon: 253

1)  1 200 zł
2)  1 150 zł