Stany Zjednoczone Ameryki (USA), 3 dolary, 1878

Cena wylicytowana: 3 000 zł
Aukcja zakończyła się 19-07-2018 20:39:00
162103
Opis: Stany Zjednoczone Ameryki (USA), 3 dolary, 1878, Filadelfia
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: złoto próby '900', 4.98 g, minimalne uszkodzenia na obrzeżu, rzadki nominał
Literatura: Fr. 124

Cena końcowa: 3 000 zł
Cena wywoławcza: 2 100 zł
Cena szacunkowa: 3 500 zł
Ilość odsłon: 611

1)  3 000 zł
2)  2 900 zł
3)  2 700 zł
4)  2 500 zł
5)  2 300 zł
6)  2 100 zł