Polska, 700-lecie założenia miasta Torunia, 1933

Cena wylicytowana: 210 zł
Aukcja zakończyła się 12-07-2018 22:46:40
161775
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, 700-lecie założenia miasta Torunia, 1933, medal autorstwa Stanisława Repety, Aw: Na górze stylizowany Orzeł, poniżej napis TORUŃ 1233-1933, niżej stylizowane tarcze herbowe Pomorza i Polski, Rw: Widok ratusza i stylizowany herb Torunia, niżej znak Mennicy Państwowej
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz 55 mm, 60.98 g, niewielkie uszkodzenie obrzeża, rzadki
Literatura: Strzałkowski 723 (R)

Cena końcowa: 210 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 275

1)  210 zł
2)  200 zł
3)  130 zł
4)  130 zł