wydawnictwa polskie, zestaw 3 książek

Cena wylicytowana: 46 zł
Aukcja zakończyła się 12-07-2018 20:32:40
161012
Opis: wydawnictwa polskie, zestaw 3 książek, Wiesław Lesiuk - pieniądz zastępczy na Śląsku 1914-1924, Wrocław 1971, 182 strony formatu A5 + tablice, oprawa kartonowa, naddarta okładka, Marian Kowalski - Pieniądz papierowy Rzeczypospolitej 1794-1866, Miedzyrzec Podlaski 1974, 62 strony formatu B5, oprawa kartonowa, lekko pozaginane rogi, Edmund Kopicki - Katalog podstawowych typów monet i banknotów Polski oraz ziem historycznie z Polską związanych 1916-1978; tom V, część 1. Warszawa 1979, 243 strony formatu A5 z setkami rysunków monet, oprawa kartonowa, fragment pierwszego obszernego opracowania numizmatyki polskiej i z Polską zwiazanej
Stan zachowania: ,
Dodatkowe informacje: łącznie 3 książki

Cena końcowa: 46 zł
Cena wywoławcza: 46 zł
Cena szacunkowa: 75 zł
Ilość przebić: 2
Ilość odsłon: 132

1)  46 zł