wydawnictwa polskie, zestaw 2 książek

Cena wylicytowana: 75 zł
Aukcja zakończyła się 12-07-2018 20:32:20
161010
Opis: wydawnictwa polskie, zestaw 2 książek, Czesław Kamiński, Jerzy Żukowski - Katalog monet polskich 1697-1763 (epoka saska); Warszawa 1980 rok, 399 stron, ilustracje i wycena w tekście, oprawa kartonowa, Czesław Kamiński, Edmund Kopicki - Katalog monet polskich 1764-1864, Warszawa 1977, 255 stron formatu B5, oprawa kartonowa poprzecierana, środek czysty
Stan zachowania: ,
Dodatkowe informacje: łącznie 2 książki

Cena końcowa: 75 zł
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość przebić: 6
Ilość odsłon: 116

1)  75 zł
2)  70 zł
3)  46 zł
4)  42 zł