Cena wylicytowana: 420 zł
Aukcja zakończyła się 12-07-2018 20:30:40
91687
Opis: wydawnictwa polskie, Andrzej Podczaski - Katalog papierowych pieniędzy zastępczych z ziem polskich 1914-1924: Tom I - Galicja i Śląsk Cieszyński, Lublin/Warszawa 2004
Stan zachowania: ,
Dodatkowe informacje: 260 stron formatu A4, miękka oprawa, pierwsze wydanie podstawowego katalogu papierowego pieniądza zastępczego z terenów Polski, exlibris WCN, ładnie zachowane, okładka lekko zgięta

Cena końcowa: 420 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość przebić: 12
Ilość odsłon: 149

1)  420 zł
2)  410 zł
3)  390 zł