pokaż wszystko
Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, próby niklowe, odznaki
Rozpoczęcie: 25-06-2018 18:00
Zakończenie: 05-07-2018 20:30 ÷ 22:36
Zdjęcie Opis Stan Cena Ofert Do końca
Austria, 500 szylingów, 1983
Austria, 500 szylingów, 1983
161731
Wizyta Jana Pawła II w Austrii

start 180 zł

274 wyświetleń

0 zakończona
Francja, 5 franków, 1838 A
Francja, 5 franków, 1838 A
161603
IV

start 60 zł

114 wyświetleń

0 zakończona
Francja, 5 franków, 1873 A
Francja, 5 franków, 1873 A
161606
autorstwa Dupre'go
III/IV

start 60 zł

82 wyświetleń

0 zakończona
Niemcy, 1/3 talara, 1706
Niemcy, 1/3 talara, 1706
161607

start 540 zł

245 wyświetleń

0 zakończona
Rosja, 2 x kopiejka
Rosja, 2 x kopiejka
161650

start 48 zł

136 wyświetleń

0 zakończona
Stany Zjednoczone Ameryki (USA), zestaw 26 x 1 cent
161556

start 120 zł

128 wyświetleń

0 zakończona
Włochy, gazetta (2 soldi), bez daty (XVI w.)
161618

start 60 zł

280 wyświetleń

0 zakończona
odznaka XXI Pułku stacjonującego w Indiach
161255

start 600 zł

197 wyświetleń

0 zakończona
Niemcy, krzyż za XXV lat Służby
161269
na dolnym ramieniu krzyża sygnatura HOSSAUER

start 90 zł

396 wyświetleń

0 zakończona