Polska, ryngraf z Matką Boską Jasnogórską

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, próby niklowe, odznaki

Cena wylicytowana: 75 zł
Aukcja zakończyła się 05-07-2018 22:36:20
161755
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, ryngraf z Matką Boską Jasnogórską, Matka Boska Częstochowska z Dzieciątkiem, na odwrocie punca "3" oraz imiennik JP
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro złocone '800', 27 x 24 mm , z łańcuszkiem

Cena końcowa: 75 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 1069

1)  75 zł
2)  70 zł
3)  38 zł
4)  36 zł