Polska, odznaka 18 Pułku Piechoty w Skierniewicach

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, próby niklowe, odznaki

Cena wylicytowana: 1 500 zł
Aukcja zakończyła się 05-07-2018 22:34:00
161698
Opis: Polska - II Rzeczpospolita 1918-1939, odznaka 18 Pułku Piechoty w Skierniewicach, z brakującym monogramem pułku, pięcioramienny krzyż pokryty granatową i żółtą emalią, w centralnej części czerwona emalia, nakrętka z sygnaturą J. Michrowski Warszawa
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: 47 x 47 mm, tombak srebrzony
Literatura: Sawicki/Wielechowski str. 46

Cena końcowa: 1 500 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 1112

1)  1 500 zł
2)  1 450 zł
3)  1 100 zł
4)  800 zł
5)  450 zł
6)  290 zł
7)  210 zł
8)  150 zł
9)  135 zł
10)  130 zł
11)  120 zł