Polska, odznaka pamiątkowa Polskiego Dowództwa na Wschodzie 1918-1919

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, próby niklowe, odznaki

Cena wylicytowana: 130 zł
Aukcja zakończyła się 05-07-2018 22:33:40
161702
Opis: Polska - II Rzeczpospolita 1918-1939, odznaka pamiątkowa Polskiego Dowództwa na Wschodzie 1918-1919, odznaka jednoczęściowa, napisy na krzyżu Dow. W P WSCH 1918 /1919, z niesygnowaną nakrętką
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: 34 x 34 mm, cynk
Literatura: Stela 13.59, Sawicki/Wielechowski s. 625

Cena końcowa: 130 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 591

1)  130 zł
2)  125 zł
3)  95 zł
4)  65 zł