Polska, odznaka Gwiazda Przemyśla

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, próby niklowe, odznaki

Cena wylicytowana: 300 zł
Aukcja zakończyła się 05-07-2018 22:33:00
161700
Opis: Polska - II Rzeczpospolita 1918-1939, odznaka Gwiazda Przemyśla, przyznawana uczestnikom walk o oswobodzenie miasta Przemyśl toczonych od 1 listopada 1918 do 16 maja 1919 podczas wojny polsko-ukraińskiej; jednoczęściowa, sygnowana na rewersie E.M. UNGER LWÓW oraz numerowana 4635
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: mosiądz 54 x 44 mm, z uszkiem ale bez wstążki
Literatura: Stela 13.63.a, Sawicki/Wielechowski s. 669

Cena końcowa: 300 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 395

1)  300 zł
2)  290 zł
3)  230 zł
4)  200 zł
5)  160 zł
6)  155 zł
7)  100 zł
8)  50 zł
9)  48 zł