Polska, odznaka instruktorska lotnicza Przysposobienia Wojskowego

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, próby niklowe, odznaki

Cena wylicytowana: 600 zł
Aukcja zakończyła się 05-07-2018 22:32:00
161252
Opis: Polska - II Rzeczpospolita 1918-1939, odznaka instruktorska lotnicza Przysposobienia Wojskowego, I stopnia, Aw: Krzyż równoramienny, na nim po dwa paski poziomo i pionowo z żółtą emalią, w środku głowa Józefa Piłsudskiego, między ramionami krzyża stylizowane litery PW, Rw: Negatyw głowy marszałka, na krzyży napisy, niesygnowana nakrętka
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: 35 x 35 mm, tombak srebrzony
Literatura: Sawicki / Wielechowski s.676-677

Cena końcowa: 600 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 491

1)  600 zł
2)  580 zł
3)  260 zł
4)  240 zł
5)  220 zł
6)  180 zł