Polska, medal nagrodowy, niedatowany (1926 r.)

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, próby niklowe, odznaki

Cena wylicytowana: 125 zł
Aukcja zakończyła się 05-07-2018 22:31:00
161614
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, medal nagrodowy, niedatowany (1926 r.), autorstwa Edwarda Wittiga nadawany za pracę i zasługi przez Ministerstwo Rolnictwa; Aw: Kobieta z sierpem i zbożem stojąca na wprost, patrząca w prawo, wokoło RZECZPOSPOLITA POLSKA; Rw: Orzeł siedzący na kłosach zboża, poniżej ZA PRACĘ I ZASŁVGĘ, wokoło MINISTER ROLNICTWA I DÓBR PAŃSTWOWYCH
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz srebrzony 45 mm, 41.56 g, małe ubytki srebrzenia, ale mimo to bardzo ładnie zachowany
Literatura: Strzałkowski 553 (R)

Cena końcowa: 125 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 294

1)  125 zł
2)  120 zł
3)  115 zł