Polska, 1 złoty, 1925-1932

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, próby niklowe, odznaki
Polska, 1 złoty, 1925-1932

Polska, 1 złoty, 1925-1932

Cena wylicytowana: 160 zł
Aukcja zakończyła się 05-07-2018 21:35:20
161040
Opis: Polska - Brody - 22 Pułk Ułanów Spółdzielni Żołnierskiej, 1 złoty, 1925-1932, Spółdzielnia Żołnierska 22 Pułku Ułanów
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: aluminium, uszkodzenie obrzeża
Literatura: Bartoszewicki 115.5 (R7b)

Cena końcowa: 160 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 154

1)  160 zł
2)  155 zł
3)  145 zł
4)  140 zł
5)  130 zł
6)  130 zł
7)  70 zł
8)  65 zł