Rzym Kolonialny, tetradrachma bilonowa, 265-266 (13 rok panowania)

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, próby niklowe, odznaki

Cena wylicytowana: 60 zł
Aukcja zakończyła się 05-07-2018 20:35:20
161125
Opis: Rzym Kolonialny - Egipt - Aleksandria - Galien 253-268, tetradrachma bilonowa, 265-266 (13 rok panowania), Aleksandria, Aw: Popiersie cesarza w prawo, ΑΥΤ Κ Π ΛΙΚ ΓΑΛΛΙΗΝΟC CΕΒ; Rw: Homonoia stojąca w lewo, trzymająca róg obfitości i berło, po prawej gałązka palmowa
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: brąz 9.55 g, zielona patyna
Literatura: Förschner 1082, Emmett 3816

Cena końcowa: 60 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 197

1)  60 zł