Grecja i posthellenistyczne, didrachma, 90-79 pne

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, próby niklowe, odznaki

Cena wylicytowana: 65 zł
Aukcja zakończyła się 05-07-2018 20:34:20
161128
Opis: Grecja i posthellenistyczne - Bospor Cymeryjski - Pantikapea, didrachma, 90-79 pne, Aw: Głowa Dionizowa w prawo; Rw: Wieniec z winorośli, z gronem winnym u góry i monogramem powyżej, ΠΑΝΤΙ ΚΑΠΑΙ ΤΩΝ
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: srebro 8.00 g, patyna
Literatura: MacDonald 168, SNG BM 932, Anokhin 1116

Cena końcowa: 65 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 229

1)  65 zł
2)  60 zł