Polska, medal - Józef Piłsudski, po 1986 roku

Monety średniowieczne, polskie i zagraniczne, próby niklowe, odznaki

Cena wylicytowana: 65 zł
Aukcja zakończyła się 21-06-2018 22:52:40
160753
Opis: Polska - III RP po 1989, medal - Józef Piłsudski, po 1986 roku, Aw: Głowa marszałka w lewo, JÓZEF PIŁSUDSKI MARSZAŁEK POLSKI 1867-1935, znak Mennicy Warszawskiej i próba '925', Rw: Orzeł w koronie, RZECZPOSPOLITA POLSKA, znak Mennicy Warszawskiej i próba '925'
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro próby '925', 18.31 g, delikatna patyna

Cena końcowa: 65 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 923

1)  65 zł
2)  60 zł
3)  55 zł
4)  55 zł