Polska, Odznaka Oficerskiej Szkoły Łączności, wykonana w Zakładzie Bronisława Grab..

Monety średniowieczne, polskie i zagraniczne, próby niklowe, odznaki

Cena wylicytowana: 85 zł
Aukcja zakończyła się 21-06-2018 22:52:20
160659
Opis: Polska - Polska powojenna 1944-1952, Odznaka Oficerskiej Szkoły Łączności, wykonana w Zakładzie Bronisława Grabskiego w Łodzi w 1947 roku, Aw: tarcza z Orłem oraz z podobizną Orderu Krzyża Grunwaldu, powyżej szarfa z literami OSŁ, Rw: gładki
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: metal posrebrzany, słupek z sygnowaną nakrętką: B GRABSKI ŁÓDŹ w otoku ZAKŁADY PRZEMYSŁOWE POD ZARZĄDEM PAŃSTW.
Literatura: Odznaki i Oznaki LWP 54

Cena końcowa: 85 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 706

1)  85 zł
2)  80 zł
3)  70 zł