Polska, "Gołotczyzna Bratne" - odznaka pamiątkowa szkoły rolniczej

Monety średniowieczne, polskie i zagraniczne, próby niklowe, odznaki
Polska,

Cena wylicytowana: 120 zł
Aukcja zakończyła się 21-06-2018 22:50:00
160813
Opis: Polska - II Rzeczpospolita 1918-1939, "Gołotczyzna Bratne" - odznaka pamiątkowa szkoły rolniczej, odznaka trzyczęściowa z napisem PSR GOŁOTCZYZNA BRATNE, z nakrętką sygnowaną P. BOBKOWICZ ŁÓDŹ PIOTRKOWSKA 110
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: mosiądz złocony 27 x 42 mm, emalia niebieska

Cena końcowa: 120 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 364

1)  120 zł
2)  115 zł
3)  100 zł
4)  75 zł