Polska, odznaka zrzeszenia handlu i usług

Monety średniowieczne, polskie i zagraniczne, próby niklowe, odznaki

Cena wylicytowana: 38 zł
Aukcja zakończyła się 21-06-2018 22:49:20
160811
Opis: Polska, odznaka zrzeszenia handlu i usług, Aw: Na w centralnej części wieńca z liści dębu tarcza z kaduceuszem, powyżej żaglowiec, z niesygnowaną nakrętką
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: mosiądz 32 x 23 mm, czerwona biała i niebieska emalia

Cena końcowa: 38 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 428

1)  38 zł
2)  36 zł