Polska, odznaka Jednością Silni, 1930

Monety średniowieczne, polskie i zagraniczne, próby niklowe, odznaki

Cena wylicytowana: 125 zł
Aukcja zakończyła się 21-06-2018 22:48:40
160809
Opis: Polska - II Rzeczpospolita 1918-1939, odznaka Jednością Silni, 1930, z okazji 25 rocznicy wprowadzenia języka polskiego w Kolei Żelaznej Warszawsko-Wiedeńskiej / D.Ż.W.W (Droga Żelazna Warszawsko-Wiedeńska) / P.K.P. / 15/VII 1905
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: mosiądz 37 x 22 mm, emaliowana (z ubytkami)

Cena końcowa: 125 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 383

1)  125 zł
2)  120 zł
3)  70 zł