Polska, I Koło Towarzystwa Szkoły Ludowej w Krakowie - spinka pamiątkowa

Monety średniowieczne, polskie i zagraniczne, próby niklowe, odznaki

Cena wylicytowana: 36 zł
Aukcja zakończyła się 21-06-2018 22:48:20
160808
Opis: Polska - Polska pod zaborami 1900-1918, I Koło Towarzystwa Szkoły Ludowej w Krakowie - spinka pamiątkowa, autorstwa W. Micińskiego
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: mosiądz srebrzony 23 mm, emaliowana

Cena końcowa: 36 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 330

1)  36 zł
2)  34 zł
3)  30 zł