Polska, medal Bolesław Chrobry 1025-1925

Monety średniowieczne, polskie i zagraniczne, próby niklowe, odznaki

Cena wylicytowana: 105 zł
Aukcja zakończyła się 21-06-2018 22:46:40
160803
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, medal Bolesław Chrobry 1025-1925, Aw: Głowa króla w lewo i napis BOLESŁAW I CHROBRY 1025-1925, Rw: Mapa polski i krajów sąsiedzkich, wokoło napis POLSKA ZA BOLESŁAWA CHROBREGO; prywatne odznaczenie z okazji 900 rocznicy koronacji
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 30 mm, patyna
Literatura: Strzałkowski 536

Cena końcowa: 105 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 1621

1)  105 zł
2)  100 zł
3)  75 zł