Polska, Józef Litwin - plakieta z 1983 roku

Monety średniowieczne, polskie i zagraniczne, próby niklowe, odznaki

Cena wylicytowana: 310 zł
Aukcja zakończyła się 21-06-2018 22:43:00
160791
Opis: Polska - XX w., Józef Litwin - plakieta z 1983 roku, Aw: Głowa trzy czwarte w lewo i napis BADACZ I KOLEKCJONER PIENIĄDZA PAPIEROWEGO, niżej PTAiN, z prawej Józef Litwin 1904-1966, Rw: Podobizna starego banknotu chińskiego i napisy, poziomo PTAiN - SEKCJA NUMIZMATYCZNA W ŁODZI - 1983, wokół banknotu napis: BANKNOT CHIŃSKI Z XIV WIEKU Z KOLEKCJI JÓZEFA LITWINA...
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro 62 x 33 mm, 79.16 g, na obrzeżu "Ag 925", nakład tylko 75 sztuk
Literatura: Łódzki Numizmatyk 2005 - str. 79

Cena końcowa: 310 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 447

1)  310 zł
2)  300 zł
3)  170 zł
4)  140 zł
5)  120 zł