Polska, plakieta z Matką Boską

Monety średniowieczne, polskie i zagraniczne, próby niklowe, odznaki

Cena wylicytowana: 340 zł
Aukcja zakończyła się 21-06-2018 22:42:00
160821
Opis: Polska - XX w., plakieta z Matką Boską, w tle kopalnia i klęczący przed nią człowiek zniewolony (zakuty w łańcuch)
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: cynk ∅ 320 mm, całość na grubym łańcuchu

Cena końcowa: 340 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 204

1)  340 zł
2)  330 zł
3)  260 zł
4)  190 zł
5)  180 zł