Polska, Setna rocznica śmierci Stanisława Staszica - medal z 1926 roku

Monety średniowieczne, polskie i zagraniczne, próby niklowe, odznaki

Cena wylicytowana: 370 zł
Aukcja zakończyła się 21-06-2018 22:40:40
160794
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, Setna rocznica śmierci Stanisława Staszica - medal z 1926 roku, autorstwa Józefa Aumillera; Aw: Popiersie w lewo, po bokach łukiem STANISŁAW STASZIC; Rw: Napis poziomy PAŚĆ MOŻE I NARÓD WIELKI, ZNISZCZEĆ - TYLKO NIKCZEMNY, u dołu T.N.W. 1926
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: brąz 55 mm, pięknie zachowany
Literatura: Strzałkowski 565 (R)

Cena końcowa: 370 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 381

1)  370 zł
2)  360 zł
3)  350 zł
4)  330 zł
5)  320 zł
6)  210 zł