Polska, Towarzystwo Ogrodnicze w Krakowie - medal z 1906 roku

Monety średniowieczne, polskie i zagraniczne, próby niklowe, odznaki

Cena wylicytowana: 640 zł
Aukcja zakończyła się 21-06-2018 22:40:00
160790
Opis: Polska - Polska pod zaborami, Towarzystwo Ogrodnicze w Krakowie - medal z 1906 roku, sygn. A. Neudeck, Aw: Widok Wawelu, u góry herb Krakowa u dołu narzędzia rolnicze, Rw: Gałązka jabłoni z owocami i napis w otoku: TOWARZYSTWO OGRODNICZE W KRAKOWIE, medal wybity w Norymberdze, na rancie punca A
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 59.99 g, 50 mm, egz. z aukcji 46 WCN poz. 945
Literatura: Strzałkowski 69

Cena końcowa: 640 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 470

1)  640 zł
2)  620 zł
3)  560 zł
4)  300 zł