Czechy, medal z wystawy w Cieplicach - Teplitz, 1895

Monety średniowieczne, polskie i zagraniczne, próby niklowe, odznaki

Cena wylicytowana: 310 zł
Aukcja zakończyła się 21-06-2018 22:38:20
160837
Opis: Czechy, medal z wystawy w Cieplicach - Teplitz, 1895, medal sygnowany LEISEK IN WIEN wybity z okazji wystawy północnoczeskiego przemysłu w Teplitz (Cieplicach), 1895, Aw: Alegoria przemysłu i napis TEPLIZ 1895, Rw: w wieńcu laurowym w 7 rzędach: NORDBÖHMISCHE INDUSTRIE UND GEWERBE AUSSTELLUNG VON KLEINMOTOREN, w otoku UNDER DEM PROTECTORATE SR EXCELLENZ DES STATTHALTERS VON BÖHMEN DES HERAN GRAFEN FRANZ THUN HOHENSTEIN
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: brąz 70 mm, 135.11 g, wyśmienity stan zachowania

Cena końcowa: 310 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 372

1)  310 zł
2)  300 zł