Litwa, pieniądz (denar), 1436-1440

Monety średniowieczne, polskie i zagraniczne, próby niklowe, odznaki

Cena wylicytowana: 160 zł
Aukcja zakończyła się 21-06-2018 20:38:40
160916
Opis: Litwa - Witold 1392-1430, pieniądz (denar), 1436-1440, Kijów, kontrmarka Kolumny Gedymina z czterema kulkami w polu, wybita na monecie tatarskiej
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 0.78 g, ciemna patyna
Literatura: Huletski 2632

Cena końcowa: 160 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 223

1)  160 zł
2)  155 zł
3)  150 zł