Pomorze, 8 gute groszy, 1760 OHK

Monety średniowieczne, polskie i zagraniczne, próby niklowe, odznaki

Cena wylicytowana: 300 zł
Aukcja zakończyła się 21-06-2018 21:42:00
153231
Opis: Pomorze - pod zwierzchnictwem szwedzkim - Adolf Fryderyk 1751-1771, 8 gute groszy, 1760 OHK, Stralsund, odmiana z głową króla i napise 8 GUTE GROSCHEN
Stan zachowania: III+/II-, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: AAJ 246

Cena końcowa: 300 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 360

1)  300 zł