Rosja, rubel, 1896 АГ

Rosja, rubel, 1896 АГ

Rosja, rubel, 1896 АГ

Cena wylicytowana: 135 zł
Aukcja zakończyła się 14-06-2018 22:53:00
160299
Opis: Rosja - Mikołaj II 1894-1917, rubel, 1896 АГ, Petersburg
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: uszkodzenia obrzeża monety
Literatura: Bitkin 39, Kazakov 31

Cena końcowa: 135 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 188

1)  135 zł
2)  130 zł
3)  95 zł
4)  70 zł
5)  65 zł