Rosja, 25 kopiejek, 1859 СПБ ФБ

Cena wylicytowana: 310 zł
Aukcja zakończyła się 14-06-2018 22:51:40
160620
Opis: Rosja - Aleksander II 1855-1881, 25 kopiejek, 1859 СПБ ФБ, Petersburg, rzadsza odmiana z płaszczem
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: piękna, kolorowa patyna
Literatura: Bitkin 131 (R), Adrianov 1859а

Cena końcowa: 310 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 234

1)  310 zł
2)  300 zł
3)  220 zł
4)  210 zł
5)  165 zł
6)  155 zł
7)  145 zł
8)  130 zł
9)  125 zł