Rosja, 1 kopiejka, 1830 KM AM

Rosja, 1 kopiejka, 1830 KM AM

Rosja, 1 kopiejka, 1830 KM AM

Cena wylicytowana: 145 zł
Aukcja zakończyła się 14-06-2018 22:50:40
160577
Opis: Rosja - Mikołaj I 1825-1855, 1 kopiejka, 1830 KM AM, Suzun
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Bitkin 645, Brekke 76

Cena końcowa: 145 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 278

1)  145 zł
2)  140 zł
3)  55 zł
4)  48 zł