wydawnictwa polskie, Maria Stahr - Medale Wazów w Polsce 1587-1668, Ossolineum 1990

Cena wylicytowana: 65 zł
Aukcja zakończyła się 14-06-2018 20:33:00
91674
Opis: wydawnictwa polskie, Maria Stahr - Medale Wazów w Polsce 1587-1668, Ossolineum 1990
Stan zachowania: ,
Dodatkowe informacje: 247 stron formatu B5, oprawa miękka kartonowa, 128 ilustracji w tekście, bardzo ładny stan zachowania, newielkie przetarcia krawędzi

Cena końcowa: 65 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość przebić: 9
Ilość odsłon: 77

1)  65 zł
2)  60 zł
3)  34 zł
4)  30 zł
5)  26 zł