wydawnictwa polskie, Tadeusz Kałkowski - Tysiąc lat monety polskiej, Kraków 1981, wydanie trzecie

Cena wylicytowana: 85 zł
Aukcja zakończyła się 14-06-2018 20:31:40
91678
Opis: wydawnictwa polskie, Tadeusz Kałkowski - Tysiąc lat monety polskiej, Kraków 1981, wydanie trzecie
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: 490 stron formatu A4, oprawa twarda płócienna, kilkaset olbrzymich ilustracji tekście, bez obwoluty, bardzo poszukiwana książka od której każdy kolekcjoner powinien zacząć spotkanie z numizmatyką, bardzo ładnie zachowane

Cena końcowa: 85 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 390

1)  85 zł
2)  80 zł
3)  60 zł
4)  50 zł
5)  40 zł
6)  40 zł
7)  36 zł