wydawnictwa polskie, Koziczyński Jerzy - Banknoty polskie / Polish Paper Money, Kolekcja Lucow ..

Cena wylicytowana: 450 zł
Aukcja zakończyła się 14-06-2018 20:31:00
91680
Opis: wydawnictwa polskie, Koziczyński Jerzy - Banknoty polskie / Polish Paper Money, Kolekcja Lucow tom VI 1957-2012, Warszawa 2013
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 280 stron formatu A4+, twarda oprawa z obwolutą, ilustracje i określenie rzadkości w tekście, świetne ilustracje, piękny stan

Cena końcowa: 450 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość przebić: 11
Ilość odsłon: 97

1)  450 zł
2)  440 zł
3)  300 zł