Niemcy, talar, 1685

Niemcy, talar, 1685

Niemcy, talar, 1685

Cena wylicytowana: 1 600 zł
Aukcja zakończyła się 14-06-2018 22:40:20
160617
Opis: Niemcy - Brunszwik-Calenberg-Hannover - Ernest August 1679-1698, talar, 1685, Zellerfeld
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 29.03 g, patyna
Literatura: Dav. 6593, Welter 1953

Cena końcowa: 1 600 zł
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość przebić: 18
Ilość odsłon: 147

1)  1 600 zł
2)  1 550 zł
3)  1 350 zł
4)  960 zł
5)  660 zł
6)  640 zł
7)  620 zł