Polska, odznaka Polskiej Młodzieży Akademickiej

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, próby niklowe, odznaki

Cena wylicytowana: 125 zł
Aukcja zakończyła się 07-06-2018 22:35:40
159485
Opis: Polska - II Rzeczpospolita 1918-1939, odznaka Polskiej Młodzieży Akademickiej, jednoczęściowa, z nakrętką sygnowaną M. Łaszczewski Grawer Łódź Piotrkowska 89
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: mosiądz 21 x 12 mm

Cena końcowa: 125 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 568

1)  125 zł
2)  120 zł
3)  95 zł
4)  24 zł
5)  18 zł