Austria, dwutalar, bez daty (ok. 1654)

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, próby niklowe, odznaki

Cena wylicytowana: 2 800 zł
Aukcja zakończyła się 07-06-2018 22:06:20
159021
Opis: Austria - arcyksiążę Ferdynand Karol 1632-1662, dwutalar, bez daty (ok. 1654), Hall, Aw: Popiersie w prawo i napis wokoło, Rw: Orzeł w koronie, wokoło napis
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 58.00 g, stara subtelna patyna, bardzo ładny
Literatura: Dav. 3363, M.-T. 512

Cena końcowa: 2 800 zł
Cena wywoławcza: 210 zł
Cena szacunkowa: 350 zł
Ilość odsłon: 536

1)  2 800 zł
2)  2 700 zł
3)  2 600 zł
4)  2 200 zł
5)  2 100 zł
6)  2 100 zł
7)  340 zł
8)  320 zł
9)  300 zł
10)  280 zł
11)  260 zł
12)  210 zł