Polska, 10 złotych, 1938

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, próby niklowe, odznaki
Polska, 10 złotych, 1938

Polska, 10 złotych, 1938

Cena wylicytowana: 220 zł
Aukcja zakończyła się 07-06-2018 21:20:00
159792
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, 10 złotych, 1938, Warszawa, Józef Piłsudski
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: delikatna patyna, rzadszy rocznik
Literatura: Parchimowicz 124e

Cena końcowa: 220 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 236

1)  220 zł
2)  210 zł
3)  200 zł
4)  195 zł
5)  190 zł
6)  185 zł
7)  180 zł
8)  180 zł
9)  160 zł
10)  150 zł
11)  140 zł
12)  130 zł
13)  125 zł