Polska, trojak, 1765

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, próby niklowe, odznaki
Polska, trojak, 1765

Polska, trojak, 1765

Cena wylicytowana: 2 600 zł
Aukcja zakończyła się 07-06-2018 21:12:00
159428
Opis: Polska - Stanisław August Poniatowski 1764-1795 - miasto Toruń, trojak, 1765, Toruń, na rewersie z kropką rozpoczynającą napis, poniżej tarczy miejskiej inicjały mincerza mennicy S-B (Szymon Brückman)
Stan zachowania: III+/II-, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: zielonkawa patyna, rzadki
Literatura: Iger T.65.1.a (R3), Plage 519

Cena końcowa: 2 600 zł
Cena wywoławcza: 480 zł
Cena szacunkowa: 800 zł
Ilość odsłon: 1614

1)  2 600 zł
2)  2 500 zł
3)  1 850 zł
4)  1 150 zł
5)  980 zł
6)  940 zł
7)  700 zł
8)  490 zł