Polska, 1 Pułk Ułanów Krechowieckich proporczyki

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, próby niklowe, odznaki

Cena wylicytowana: 780 zł
Aukcja zakończyła się 07-06-2018 22:28:20
157111
Opis: Polska - RP na Emigracji, 1 Pułk Ułanów Krechowieckich proporczyki, mocowanie na podkładkę i nakrętkę
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: mosiądz lakierowany, razem 3 sztuki, ubytki lakieru

Cena końcowa: 780 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 750

1)  780 zł
2)  760 zł
3)  420 zł
4)  300 zł
5)  250 zł
6)  100 zł
7)  70 zł
8)  65 zł
9)  60 zł