Zakończenie: 31-05-2018 20:30 ÷ 22:56
Polska, medal z 1888 roku autorstwa Wacława Głowackiego wykonany z okazji 300. roc..
156168
medal z 1888 roku autorstwa Wacława Głowackiego wykonany ... | III+ |
195 zł szac. 150 zł 236 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, medal autorstwa Szymona Pescha wybity z okazji 100-letniej rocznicy budowy..
159457
medal autorstwa Szymona Pescha wybity z okazji 100-letnie... | II |
330 zł szac. 300 zł 515 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, medal Jan Matejko - z roku 1875
159460
autorstwa Barre’a, upamiętniający działalność artysty, Av... | II- |
300 zł szac. 400 zł 553 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, medal poświęcony historykowi Teodorowi Morawskiemu 1873
159458
wybity przez Towarzystwo Literackie w Paryżu, Aw: Otwarta... | II |
170 zł szac. 150 zł 466 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, medal na pamiątke chrztu
159462
medal sygnowany J. Herkner F, Aw: Biblijna scena chrztu w... | III+ |
460 zł szac. 150 zł 1301 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, medal na pamiątkę chrztu autorstwa J. Majnerta
159461
Aw: Chrystus siedzący na pniu błogosławiący dzieci, poniż... | III+ |
400 zł szac. 250 zł 737 wyświetleń |
4 | zakończona |