wydawnictwa polskie, Stanisław Suchodolski - Moneta możnowładcza i kościelna w Polsce wczesnośr..

Cena wylicytowana: 65 zł
Aukcja zakończyła się 31-05-2018 20:32:20
205839
Opis: wydawnictwa polskie, Stanisław Suchodolski - Moneta możnowładcza i kościelna w Polsce wczesnośredniowiecznej, Ossolineum 1987
Stan zachowania: ,
Dodatkowe informacje: 131 stron + 11 tablic + errata, format B5, oprawa kartonowa, podstawowa książka na monety polskie od Sieciecha do rozbicia dzielnicowego - klasyczna literatura dla każdego zainteresowanego tym tematem, stan idealny

Cena końcowa: 65 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość przebić: 14
Ilość odsłon: 140

1)  65 zł
2)  60 zł
3)  55 zł
4)  44 zł
5)  34 zł
6)  32 zł
7)  30 zł
8)  24 zł