wydawnictwa zagraniczne, Rainer Albert - Die Münzen der Römischen Republik: von den Anfängen bis zu..

Cena wylicytowana: 36 zł
Aukcja zakończyła się 31-05-2018 20:32:00
205841
Opis: wydawnictwa zagraniczne, Rainer Albert - Die Münzen der Römischen Republik: von den Anfängen bis zur Schlacht von Actium (4. Jahrhundert v. Chr. bis 31 v. Chr.), Regenstauf 2003
Stan zachowania: ,
Dodatkowe informacje: 272 strony, format B5, twarda oprawa, pięknie zachowana, wewnątrz wklejony exlibris WCN

Cena końcowa: 36 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość przebić: 1
Ilość odsłon: 92

1)  36 zł