Polska, miniaturka odznaki 1 Pułku Ułanów

Cena wylicytowana: 130 zł
Aukcja zakończyła się 24-05-2018 22:21:40
158970
Opis: Polska - I wojna światowa 1914-1918, miniaturka odznaki 1 Pułku Ułanów, w formie tarczy, z obwódką, inicjały 1 PU, w dolnej części daty II VIII 1914 / V XI 1916, z niesygnowaną nakrętką
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: ∅ 22 mm, mosiądz
Literatura: Stela - notuje tylko duże warianty

Cena końcowa: 130 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 598

1)  130 zł
2)  125 zł
3)  120 zł
4)  80 zł
5)  38 zł