Polska, duża odznaka 1 Pułku Ułanów

Cena wylicytowana: 840 zł
Aukcja zakończyła się 24-05-2018 22:21:20
158969
Opis: Polska - I wojna światowa 1914-1918, duża odznaka 1 Pułku Ułanów, w formie tarczy, z obwódką, inicjały 1 PU, w dolnej części daty II VIII 1914 / V XI 1916, z nakrętką sygnowaną /B. Szulecki Grawer Warszawa Krakowskie Przedm. 21/
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: ∅ 40 mm, mosiądz
Literatura: Stela 2.21.a, Sawicki/Wielechowski s. 159

Cena końcowa: 840 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 1036

1)  840 zł
2)  820 zł
3)  780 zł
4)  340 zł