Niemcy, denar, 983-1002

Rozpoczęcie: 14-05-2018 18:00
Zakończenie: 24-05-2018 20:41:40
Niemcy, denar, 983-1002

Niemcy, denar, 983-1002

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 24-05-2018 20:41:40
145933
Opis: Niemcy - Frankonia - Würzburg- biskupstwo - Otto III 983-1002, denar, 983-1002, Popiersie w prawo, S KILIANS / Krzyż, OTTO IMPE
Stan zachowania: IV, Fine
Dodatkowe informacje: srebro 17 mm, 1.09 g, gięty, patyna
Literatura: Dbg 856, Kellner 12

Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 136