Niemcy, medal satyryczny (1921) "Deutscher Not- und Schmach-Taler"

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Niemcy, medal satyryczny (1921)

Cena wylicytowana: 55 zł
Aukcja zakończyła się 17-05-2018 22:47:20
157121
Opis: Niemcy - Republika Weimarska 1918-1933, medal satyryczny (1921) "Deutscher Not- und Schmach-Taler", Aw: Umundurowany afrykański Poilu trzymający karabin i bagnet nękający półnagą Niemkę, Rw: Napis DEUTSCHER NOT UND SCHMACH TALER, poniżej złamany miecz, sygnowany Wittig Friesen, Lauer Nürnberg
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: mosiądz 38 mm, 2.

Cena końcowa: 55 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 230

1)  55 zł
2)  50 zł