Polska, odznaka pamiątkowa Związku Polskich Legionistów -Krzyż Legionowy, 1923

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Rozpoczęcie: 07-05-2018 18:00
Zakończenie: 17-05-2018 22:53:40

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 17-05-2018 22:53:40
157095
Opis: Polska - II Rzeczpospolita 1918-1939, odznaka pamiątkowa Związku Polskich Legionistów -Krzyż Legionowy, 1923, ustanowiona na I Zjeździe Legionistów w Krakowie, na stronie odwrotnej punca wytwórcy KH i państwowa punca srebra "2"
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro ciemno oksydowane, 41 x 41 mm, brak nakrętki
Literatura: Stela 2.43

Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 712